Super szkolenie ?Wiedza i doświadczenie P. Andrzeja a przede wszystkim autentyczność i mnóstwo przykładów z życia Bukieciarza i nie tylko. Polecam!
Wioletta Górecka
Super szkolenie ?Wiedza i doświadczenie P. Andrzeja a przede wszystkim autentyczność i mnóstwo przykładów z życia Bukieciarza i nie tylko. Polecam!