Florystyczny team – cykl szkoleń

Andrzej DąbrowskiSzkolenia, WF Dodaj komentarz

Florystyczny team – czyli sztuka budowania i zarządzania zespołem.

Nikt nie rodzi się szefem firmy. Na szczęście kierowania zespołem można się nauczyć.

Chcesz mieć zespół, z którym będziesz mógł rozwijać swoją firmę? Kierować nim skutecznie od rekrutacji po ocenę pracy? Być szefem, z którym ludzie chcą pracować? Umieć motywować pracowników do działania i angażować ich do pracy tak, byście razem pracowali na sukces Twojej działalności? Zapraszamy na szkolenie.

Plan szkolenia:

1. Pracownicy są różni. Jak rozpoznać ich typy i skutecznie nimi zarządzać?
2. Jak przeprowadzić udaną rekrutację?
3. Dobry szef firmy to podstawa – jak nim zostać?
4. Sztukę motywacji można opanować – jak motywować zespół?
5. Warunki do efektywnego działania zespołu
6. Bez komunikacji się nie da – jak dbać o sprawną komunikację w zespole?
7. System Rozwoju Pracowników w Twojej firmie

Jeżeli ważny jest dla Ciebie rozwój Twojej florystycznej firmy – to zapraszam w kwietniu, maju i czerwcu na cykl szkoleń „Florystyczny team” w różnych miastach w Polsce.

  • 12 i 13 kwiecień – Wrocław
  • 19 i 20 kwiecień – Łódź
  • 10 i 11 maj – Gdańsk
  • 17 i 18 maj – Poznań
  • 31 maj i 01 czerwiec – Katowice
  • 07 i 08 czerwiec – Warszawa
  • 14 i 15 czerwiec – Lublin

Cena szkolenia – dwa dni – 750 zł (brutto), jeden dzień – 400 zł (brutto).

PROMOCJE:

1. Dla uczestników szkolenia „Kwitnące przedsiębiorstwo” bonifikata – 100 zł
2. W przypadku udziału 2 lub więcej os. z danej firmy proponujemy rabat na szkolenie w wysokości 10%.
3. W przypadku przesłania zgłoszenia i dokonania wpłaty za szkolenie do 10 dni przed datą szkolenia, udzielamy dodatkowego rabatu w wysokości 100zł brutto od każdej zgłoszonej osoby. (rabat łączy się z promocją pkt 1 i 2.).

Chętnie odpowiem na pytania, telefonicznie lub mailowo, kontakt – 601375900, a.dabrowski@florand.com.pl.

Metody szkolenia:
Interaktywny wykład poparty praktyczną ilustracją umiejętności i wskazaniem ćwiczeń do osiągnięcia profesjonalizmu połączony z przykładami z przedsiębiorstw florystycznych.
Ćwiczenia indywidualne i grupowe – ćwiczenia „rozgrzewające” umysł i wprowadzające do tematu.

Zainteresowanych szkoleniem prosimy o przesłanie deklaracji uczestnictwa na adres wsparcieflorystow@gmail.com. Deklaracja uczestnictwa do pobrania na końcu artykułu.

Szkolenie poprowadzi: Agnieszka Kubicka, trener, coach, doradca. Absolwentka WSNHiD, spec. zarządzanie zasobami ludzkimi oraz Podyplomowego Studium Uniwersytetu Adama Mickiewicza Psychologia w Zarządzaniu. Certyfikowany Trener Biznesu. Od blisko 10 lat prowadzi szkolenia z rozwoju osobistego i zawodowego, zarządzania zespołem i in. Od kilku lat doradza w firmach w zakresie zarządzania zespołem oraz wizerunku firmy. Doradza także w procesie rekrutacji pracowników. Jako Certyfikowany Coach Noble Manhattan i Akredytowany Coach IIC prowadzi coachingi z rozwoju osobistego i zawodowego. Przez kilka lat związana z mediami, była redaktorem Portalu Internetowego Calisia.pl. Od 2011 roku właścicielka firmy Centrum Rozwoju. W maju 2013 roku wydała swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną „Wbrew nadziei”. Autorka licznych publikacji w Internecie. Przez 3 lata była PR Menedżerem w firmie szkoleniowej.

Jest także koordynatorem Projektu „Pomoc na czasie”, którego główną ideą jest organizowanie pomocy udzielanej przez wolontariuszy osobom starszym, chorym i potrzebującym.

Formularz Zgloszeniowy – FLORYSTYCZNY TEAM

Formularz Zgloszeniowy – FLORYSTYCZNY TEAM.docx

Zapraszam serdecznie

Andrzej Dąbrowski

Share this Post

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.