Party Flowers Workshops – Zamek Kliczków

Andrzej DąbrowskiSzkolenia Dodaj komentarz

Otrzymujemy wiele ciepłych słów na temat dekoracji ślubnych i weselnych jakie tworzymy pod marką naszej pracowni florystycznej Party Flowers. Wiele osób wyraziło pozytywną zazdrość, że też o takich realizacjach marzy.

„Doświadczenie to coś takiego, co nabywa się chwilę potem, gdy się go potrzebowało.”

Isabel Allende

Często sugerujecie, że chcielibyście zdobywać doświadczenie przy takich spektakularnych projektach florystycznych. Podjęliśmy decyzję o tym, że chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem na warsztatach dekoracji ślubnych i weselnych – Party Flowers Workshops. Mamy w tym roku w planie jeszcze kilka spektakularnych dekoracji w pięknych miejscach – Zamek Kliczków, Pałac Wiechlice, Pałac Brunów.

Zaplanowaliśmy w tym roku kilka takich niezwykle praktycznych szkoleń florystycznych. Za każdym razem szkolenie będzie składało się 1 dnia szkolenia teoretycznego i kilku (2-5) dni warsztatów praktycznych.

Tomasz, Andrzej i Monika na warsztatach florystycznych Podróże kształcą florystycznie – Sycylia 2018. Fot. Bernard Łętowski.

Uczestnicy nabywać będą doświadczeń praktycznych pod okiem doświadczonych florystów – Moniki Dąbrowskiej i Tomasza Maxa Kuczyńskiego. Szkolenie teoretyczne poprowadzi Andrzej Dąbrowski.

Party Flowers Workshops – Zamek Kliczków

Bajeczny ślub i wesele po amerykańsku, czyli na bogato!

Termin warsztatów: 13 – 16 sierpnia 2019.
Miejsce: Bolesławiec – Kliczków

Plan szkolenia

Dzień 1: wtorek, 10:00 – 18:00 (szkolenie teoretyczne)

Kilka, naście, dziesiąt… – Jak zdobyć spektakularne zlecenia, jak się do nich przygotować, jak je zrealizować!

Dzień 2: środa, 9:00 – 17:00 (a może i dłużej)

Na warsztacie – Wykonywanie kompozycji i innych elementów dekoracji zgodnie z projektem i kosztorysem.

Dzień 3: czwartek, 9:00 – 17:00 (a może i dłużej)

W terenie – Instalacja dekoracji ślubnej i weselnej na miejscu wydarzeń.

Dzień 4: piątek, 7:00 – 15:00

W terenie – Instalacja dekoracji ślubnej i weselnej na miejscu wydarzeń.

Cena: 900 – 1200 zł/os.

  • Zapewniamy unikalne doświadczenie, bogaty materiał florystyczny i twórczą atmosferę.
  • Uczestnicy w ramach warsztatów wykonają dekorację ślubu w kościele w Kliczkowie, oraz udekorują sale weselne w Zamku Kliczków.
  • Liczba miejsc na warsztatach bardzo ograniczona dlatego zachęcamy to szybkich zapytań i zgłoszeń.

Kolejne warsztaty Party Flowers Workshops:

  • 9-13 października (6 dni) – Multikolorowo, romantycznie, plenerowo – ślub i trzy dniowe  wesele w Zamku Kliczków

Więcej szczegółów wkrótce!

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.