Kwiatomat na próbę – nowe rozdanie!

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Marzysz o swoim Kwiatomacie? Zastanawiasz się jak sfinansować ten projekt? Nie masz pewności o jego potencjale biznesowym?

KONKURS DLA KWIACIARNI – KWIATOMAT NA PRÓBĘ – nowe rozdanie ?

Pamiętacie nasz konkurs, który ogłosiliśmy pod koniec listopada ubiegłego roku? Właśnie kończy się okres próbowania naszych Kwiatomatów i teraz możemy stwierdzić – TO BYŁ SUKCES W 100%!

W akcji postawiliśmy w różnych miastach w Polsce i wszystkie sprawdziły się w praktyce! Nikt nie chciał rozstać się ze swoim pomocnikiem. Kilka osób zdecydowało się na wykup już w pierwszej połowie sześciomiesięcznego okresu próby. Kilka osób w międzyczasie podjęło decyzję o powiększeniu Kwiatomatu z K6 do K9, są osoby, które kupiły kolejny Kwiatomat. To najlepsze dowody na to, że TO MA SENS!

A tu nasz sukces przedstawiony na wirtualnej mapie Gdzie Kwiatomat? – wsparcieflorystow.pl, bez wątpienia jest tu jeszcze wiele miejsc na Twój Kwiatomat.

Dlaczego Ci przedsiębiorcy skorzystali z naszej oferty? Czy są zadowoleni z naszych urządzeń, z naszego wsparcia? Zadzwoń, zapytaj, przy każdej pinezce znajdziesz dane kontaktowe.

Wiele osób o to pytało… nic nie obiecywaliśmy… ale dzisiaj razem z Producentem podjęliśmy decyzję o tym, że kolejnych 5 Kwiatomatów K6 przekażemy w użytkowanie NA PÓŁ ROKU NA PRÓBĘ!

UWAGA!!! Nie będziemy brali pod uwagę zgłoszeń z miast zaznaczonych na mapie.

Tu po prostu są już Kwiatomaty, tu nie ma co próbować!

Mamy taką propozycję! Przekonaj nas, dlaczego taki Kwiatomat miałby zostać zainstalowany w miejscu wskazanym przez Ciebie! Opisz Twoje pomysły na spopularyzowanie sprzedaży bukietów z automatu w Twojej okolicy.

Wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza, na który trafisz jak klikniesz w przycisk poniżej. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 sierpnia 2023 roku.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 i przekażemy urządzenie w użytkowanie na okres do 6 miesięcy. Szczegóły instalacji i wypożyczenia omówimy indywidualnie.

My mamy pewność, że Kwiatomaty z naszej oferty są najlepsze na polskim rynku – energooszczędne, coraz ładniejsze, z nowoczesnym panelem obsługi i aplikacją. A przecież o to chodzi, aby wyróżniać się wśród konkurencji innowacyjnością i jakością.

Taki kwiatomat może być Twój na okres do 6 miesięcy, później podejmiesz decyzję o zakupie lub zwrocie. Jesteśmy przekonani, że gdy poznasz jego możliwości biznesowe, urządzenie zostanie u Ciebie.

Kwiatomat to sprzedaż bukietów 24/7.

– i nie tylko bukietów…

Istnieje możliwość personalizacji – wybór koloru urządzenia i wnętrza, różne wielkości szafek przygotowanie oklein zaprojektowanych dla Twojej marki.

Kwiatomat Full Black
Klasyczna kolorystyka

Wyobrażasz sobie, że taki kwiatomat mógłby pracować dla Ciebie? To jest możliwe! Zgłoś się! Wyprzedź lokalną konkurencję.

Wyobrażasz sobie, że taki Kwiatomat mógłby pracować dla Ciebie? To jest możliwe! Zgłoś się! Wyprzedź lokalną konkurencję!

O Kwiatomacie pisaliśmy już na naszym blogu:

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji to napisz info@wsparcieflorystow.pl lub zadzwoń 601375900.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.